طراحی لباس

لیست بهترین آموزشگاه طراحی لباس در اهواز

آموزشگاه طراحی لباس در اهواز

آموزشگاه طراحی لباس در اهواز فنان

آموزشگاه طراحی لباس فنان
آموزشگاه طراحی لباس در اهواز

آموزشگاه طراحی لباس در اهواز

یقینا هر کدام از ما، خود را خلاق و ایده­ پرداز می ­دانیم. به همین دلیل به دنبال خاص جلوه دادن پوشش خود اعم از لباس، کیف و کفش هستیم. از طرف دیگر در این گونه انتخاب­ ها به سلیقه خود توجه ویژه ­ای داریم. در کل داشتن خلاقیت و استعداد در طراحی یک لباس به شکل بی نقص، بیشتر از هر زمان دیگر مهم است. البته در این حوزه نمی توان از تلفیق هنر طراحی با علم چشم پوشی کرد.

نوشته های مشابه

نحوه لباس پوشیدن، یک خلاقیت خاص و جادویی خاص را می ­طلبد. طراحان لباس در اهواز باید به پارچه­ های بی جان، زندگی ببخشند. پاسخ سوالِ طراحی لباس چیست؟ این می ­باشد که، طرح ­هایی متناسب با خصوصیات جسمی، اندام و سلیقه هر فرد ایجاد شود. به عبارت ساده ­تر هدف از طراحی یک لباس، ارائه دادن طراحی ­هایی خاص و متناسب با سلیقه هر فرد است.

در مباحث مربوط به طراحی لباس در اهواز  کیف، کفش، شال و این گونه موارد نیز بسیار اهمیت دارد. البته گاهی اوقات طراحان مد و لباس برای جلب توجهات به طرح­ های خود، اقدام به طراحی سایر بخش ­های پوشاک نیز کرده ­اند.

کلاس طراحی لباس در اهواز فنان شامل طراحی انواع اندام ها،مبانی طراحی لباس،الگو بروش مولر و آموزش کامل نرم افزارها و عکاسی با موبایل.بهمراه مدرک معتبر

 

چرا طراحی لباس در اهواز مهم است؟
از گذشته تا کنون پوشاک همواره یکی از نیاز های اصلی انسان بوده است. امروزه شاهد رشد این صنعت هستیم. در زمان حال، متخصصان این حوزه به شکل تخصصی بر روی طراحی لباس تمرکز دارند. برای مثال طراحی لباس شب، طراحی پوشاک کودکان و غیره، نیاز به کسب مهارت و دانشی خاص به شکل جداگانه دارد.

داشتن لباس ­هایی که خودتان طراح آن­ بوده ­اید، بیش از سایر لباس­ ها به شما احساس ارزشمندی می ­دهد. گاهی اوقات یافتن لباسی که متناسب با سلیقه و استایل شما باشند، کمی دشوار است. اغلب طراحان این حوزه قبل از این که یک تولیدی لباس راه ­اندازی کنند، برای خودشان لباس طراحی می ­کردند.

برای این که یک فرد به سطحی از مهارت برسد که لباس طراحی کند، می ­بایست در رشته تخصصی طراحی لباس مشغول به تحصیل شود. در گذشته آموزش طراحی لباس در اهواز به شکل تجربی بدست می ­آمد. این رشته در تمام دنیا مشتاقان خاص خود را دارد. دسته ­ای از افراد نیز به دلیل همین بازار کار خوب، قصد ورود به این حوزه را دارند.

مدرک بین المللی طراحی لباس در اهواز

در کلاس و آموزش طراحی لباس در اهواز ، هنرجویان طراحی لباس فنان  پس از گذراندن دوره میتوانند به صورت اختیاری نسبت به دریافت مدرک بین المللی پایان دوره طراحی مُد و لباس اقدام نمایند.

علاقمندان میتوانند مدرک بین المللی  GRS تحت لیسانس کشور انگلستان و اتحادیه اروپا که از معتبرترین مدارک ارائه شده در سطح بین المللی میباشد را دریافت نمایند .

لینک سایت :   www.grsgroupeu.com

کارشناسان ما در ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند .

آموزشگاه فنان در شهر های تهران,شیراز و اصفهان شعبه حضوری دارد.

آموزشگاه طراحی لباس در شیراز

آموزشگاه طراحی لباس در تهران

آموزشگاه طراحی لباس در اصفهان

۰۹۱۹۰۱۹۲۵۸۲

۰۹۱۹۰۱۹۲۵۴۲

آموزشگاه طراحی لباس در اهواز صنعت و معدن ایرانیان

آموزش طراحی لباس در اهواز زیر نظر اساتید باتجربه و سرشناس خانه صنعت و و معدن برگزار می‌شود. این دوره مناسب افرادی است که می‌خواهند این حرفه را به طور اصولی فرا بگیرند و در آن پیشرفت نمایند.

دوره طراحی لباس آنلاین در اهواز که توسط مرکز آموزش خانه صنعت و معدن برگزار می‌شود کاملا به صورت تعاملی بوده و به صورت جامع از مبتدی تا پیشرفته آموزش داده می‌شود. این دوره مناسب افرادی است که در خارج از تهران سکونت دارند و یا علاقه مندانی که در تهران حضور دارند اما امکان آمدن به کلاس حضوری را ندارند. از این طریق هنرجویان به راحتی خواهند توانست در هر مکان جغرافیایی که حضور دارند، تنها با اتصال به اینترنت در کلاس شرکت نمایند.

آموزش طراحی لباس در اهواز کاملا به صورت آنلاین برگزار شده و با مجازی متفاوت است. برخی از افراد تصور می‌کنند که مجازی همان آنلاین است در صورتی که اصلا چنین نیست. در کلاس طراحی لباس آنلاین، استاد از آموزشگاه، سر کلاس حضور دارد و حضور دانشپذیران نیز در کلاس الزامی است. زیرا علاوه بر اینکه فیلم از قبل تهیه شده با کیفیت برای آنها پخش می‌شود، بعد از تموم شدن فیلم نیز، استاد به رفع اشکال و سوالات دانشپذیران می‌پردازد.

در نتیجه نبودن هنرجو سر کلاس باعث می‌شود مبحث درسی ناتمام بماند. همچنین در کنار استاد یک استادیار نیز سر کلاس حاضر می‌شود. استادیار از کلاس به صورت ۲۴ ساعته پشتیبانی می‌کند و دانشپذیران نیز می‌توانند برای رفع مشکلات خود از استادیار کمک بگیرند. در پایان دوره طراحی لباس نیز با ارائه ژوژمان مدرک معتبر ارائه خواهد شد.

با اینکه کیفیت برگزاری هر دو کلاس کاملا مثل هم بوده و در هردو یک استاد با سرفصل های یکسان آموزش داده می‌شود اما با اینحال آموزش طراحی لباس آنلاین در اهواز دارای یکسری مزیت هایی نسبت به دوره طراحی لباس حضوری است. از جمله این مزیت های به شرح زیر می‌باشد:

 1. شما می‌توانید فیلم هایی که در کلاس پخش می‌شود را که با بهترین کیفیت فیلم برداری شده است در پایان همان جلسه تحویل بگیرید.
 2. زمان خود را به جای هدر دادن در رفت و آمد به تمرین بیشتر اختصاص می‌دهید.
 3. از هزینه رفت و آمد کاسته می‌شود.
 4. یک استادیار در کنار استاد قرار می‌گیرد و از کلاس پشتیبانی کرده و به حل مشکلات دانشپذیران می‌پردازد. در کلاس های حضوری این امکان وجود ندارد.

سر فصل های کلاس طراحی لباس در اهواز

 • آشنایی با طراحی فیگور

اساس و پایه طراحی لباس این است که شما ابتدا بتوانید یک مانکن رسم کنید. در این ترم مانکن را در نمای سه رخ، تمام رخ، نیم رخ خواهید آموخت. همچنین با انواع یقه، آستین، پیراهن، دامن، شلوار، چگونگی رسم چین و چروک روی لباس ها آشنا خواهید شد.

علاوه بر آن نحوه رسم چهره را نیز در این ترم فرا می‌گیرد. هدف از این آموزش این است که بتوانید نسبت به چهره و حتی موهای اشخاص برای آنها لباس طراحی کنید.

 • رنگ شناسی تخصصی و جنسیت سازی روی کاغذ

پس از آنکه نحوه رسم مانکن را به طور کامل یاد گرفتید، در این ترم با رنگ شناسی و مخلوط کردن رنگ ها با هم آشنا می‌شوید. نحوه ست و ترکیب کردن رنگ ها در حرفه طراحی لباس بسیار مهم است تا بتوانید بر اساس رنگ پوست، علایق مشتری و فصل مورد نظر، رنگ ها را انتخاب کنید و یک اثر زیبا و جذاب خلق نمایید.

علاوه بر آن در ترم دو با ایرادات اندامی آشنا خواهید شد که بتوانید در ترم بعد بر اساس آن لباس طراحی کنید. شما آموزش خواهید دید که چگونه جنسیت یک لباس را روی کاغذ پیاده سازی کنید از جمله: ساتن، مخمل، جیر، حریر، دانتل، گیپور و …

 • خلاقیت در طراحی لباس

داشتن خلاقیت در طراحی لباس یک عنصر حیاتی است که در این ترم به آموزش آن پرداخته می‌شود. شما در این ترم موارد زیر را آموزش می‌بینید:

 1. چگونه یک لباس را طراحی کنید.
 2. چگونه از منابع اطرافتان ایده بگیرید.
 3. چگونه بر اساس هر اندام لباس طراحی کنید و در ژوژمان خود یک لباس آماده ارائه نمایید.

اگر خودتان کار خیاطی را بلد باشید، می‌توانید طرحتان را به راحتی بدوزید. اما اگر بلد نیستید می‌توانید با یک خیاط همکاری کنید و تشکیل یک گروه بدهید. اغلب هنرجویان ما در این ترم شروع به کار حرفه‌ای می‌کنند.

 • اکسسوری و تزئینات روی لباس

در این ترم که جذاب ترین ترم آموزش طراحی لباس در اهواز محسوب می‌شود، با دوخت انواع اکسسوری ها روی لباس و پارچه آشنا می‌شوید تا بتوانید به وسیله آن یکسری ایرادات اندامی را بپوشانید و حتی قیمت کارهای خود را بالاتر ببرید.

 • مولاژ در طراحی لباس

مولاژ به معنای الگوی حجمی است. شما باید بتوانید که یک پارچه را روی مانکن طراحی کنید و برای آن الگو تهیه کنید. این روش یکی از به روزترین روش های طراحی لباس در کل دنیا محسوب می‌شود.

 

 • نرم افزارهای طراحی لباس

در ترم آخر دوره طراحی لباس آنلاین اهواز شما با نرم افزار مارولوس اشنا می‌شوید. این نرم افزار یکی از بهترین برنامه های طراحی لباس محسوب می‌شود که آن را به صورت حرفه ای آموزش خواهید دید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و سمت و سویی که کارهای دستی جای خود را به کارهای کامپیوتری داده‌اند، اغلب کارخانه ها و مزون ها نیز به نرم افزارهای طراحی لباس روی آورده اند پس بهتر است این ترم تمام تلاش خود را روی یادگیری نرم افزار بگذارید تا بتوانید حرفه ای وارد بازار کار شوید.

دوره طراحی لباس  اهواز آنلاین

آموزشگاه طراحی باس در اهواز

با شرکت در کلاس های طراحی لباس در اهواز می‌توانید به سهولت در منزل در کلاس ها حضور پیدا کنید. نحوه برگزاری کلاس ها کاملا تعاملی بوده و استاد با حضور در آموزشگاه، کلاس را به طور آنلاین تشکیل می‌دهد. همچنین حضور هنرجو در کلاس آنلاین الزامی و بسیار مهم است.

در کنار استاد یک استادیار نیز قرار دارد که از کلاس پشتیبانی ۲۴ ساعته انجام می‌دهد. بعد ازهر جلسه در تمریناتی که استاد به شما محول می‌کند اگر سوال برایتان پیش آمد جهت رفع اشکال می‌توانید با پشتیبان مربوطه در ارتباط باشید.

در زمان برگزاری کلاس علاوه بر اینکه استاد آنلاین است فیلم از قبل تهیه شده نیز برای دانشپذیران پخش می‌شود و اساتید بعد از پخش فیلم به رفع اشکال ‌می‌پردازند. همچنین ویدئوهایی بعد از اتمام هر جلسه در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد تا از این طریق نیز مباحث آموزشی را بتوانند مرور کنند و تمرینات خود را به بهترین نحو انجام دهند.

طراحی لباس در اهواز یک حرفه جذاب است که صنعت مدلینگ بدون وجود آن، حرفی برای گفتن ندارد. این طراحان لباس هستد که با ایده های خود، دست به خلق لباس های متفاوت می زنند. بسیاری از سلبریتی های مشهور دنیا، طراح لباس مخصوص خود را دارند. حال چگونه می‌توان به یک طراح لباس تبدیل شد؟!

طراحی لباس در اهواز را می‌توانید به عنوان یک رشته دانشگاهی دنبال کنید اما افراد زیادی هستند که علیرغم داشتن علاقه به این حرفه، وقتی برای این کار ندارند زیرا برای تحصیل در این رشته حداقل به مدت زمان ۴ سال، نیاز است. خوشبختانه راه سریع تری هم وجود دارد و آن شرکت در دوره های آموزشی طراحی لباس است.

مرکز آموزش خانه صنعت و معدن اقدام به برگزاری دوره های کلاس طراحی لباس آنلاین کرده است و به صورت کوتاه مدت، ۶ الی ۷ ماه می‌باشد. اساتید این مجموعه دارای تحصیلات دانشگاهی می‌باشند و در حوزه طراحی لباس فعالیت حرفه‌ای دارند. در دوره های طراحی لباس آنلاین هر آنچه که نیاز باشد تا یک فرد بتواند وارد بازار کار حرفه ای طراحی لباس شود آموزش داده می‌شود.

در اخر برای اینکه از بهترین آموزشگاه طراحی لباس شهر های دیگر ایران اطلاع کسب کنید میتوانید اینجا (بهترین آموزشگاه طراحی لباس ) کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
نیاز به کمک دارید؟ با ما چت کنید!
سوالی دارید؟
سلام! جهت ارتباط با پشتیبان کلیک فرمایید
ما معمولاً در کمتر از چند دقیقه پاسخ شما را می دهیم 😉