طراحی لباس

بهترین آموزشگاه طراحی لباس در قزوین

طراحی لباس در قزوین

طراحی لباس در قزوین، نه تنها بیانگر ذوق و هنر است، بلکه نمایانگر فرهنگ، تاریخ و ارزش‌های یک جامعه می‌شود. شهر قزوین با گذشته‌ای پر از تاریخ و فرهنگ، اکنون به عنوان یکی از مراکز مهم طراحی لباس در ایران شناخته می‌شود. طراحی لباس در قزوین ، هنرمندان و طراحان با الهام از میراث فرهنگی، آثاری زیبا و بی‌نظیر در زمینه‌ی لباس به وجود آورده‌اند. طراحی‌های آن‌ها با تلفیقی از گذشته و حال، نه تنها زیبایی‌های خاص منطقه قزوین را نمایان می‌سازد، بلکه پلی به وصل فرهنگ‌های نوین و کهن می‌بافد.

در این مقاله قصد داریم بهترین آموزشگاه طراحی لباس در قزوین را باهم بررسی کنیم و بهترین را در اختیاز شما قراردهیم.

نوشته های مشابه

آموزشگاه طراحی لباس در قزوین فنان

آموزشگاه طراحی لباس فنان

در این مقاله قصد دارم کمی در مورد سر فصل های دوره طراحی لباس آموزشگاه فنان براتون بگم و اینکه این سرفصل ها نتیجه تلاش شبانه روزی بسیاری از افراد با تجربه و متخصص این حوزه و طبق سرفصل های استاندارد روز دنیا طراحی شده که طبق مصاحبات با فارغ التحصیلان این رشته از دانشگاه های معتبرکشور و حتی چندین دانشگاه معتبر بین المللی ،

اعتراف نمودند که تعداد زیادی از این سرفصل ها در هیچکدام از دانشگاه های داخلی و برخی بین المللی به هیچ عنوان طی گذراندن دوره تحصیلی تدریس نگردید.

تلاش ما بر این بوده که تا جایی که بتوانیم با ارتباطاتی که ایجاد نموده ایم سرفصل هایی را تهیه نماییم تا سطح علمی و عملی شما علاقمندان در این حرفه بسیار جذاب و پردرآمد همتراز با استاندارها و متدهای روز دنیا باشد.

خب عزیزان بریم سراغ سرفصل های ویژه و کمی توضیحات و کاربرد آن در صنعت مُد و پوشاک!!!

دوره طراحی لباس در قزوین
در این مقاله راجب بهترین آموزشگاه طراحی لباس در قزوین صحبت میکنیم

۱.طراحی اندام و لباس

خود به ۲ بخش اندام و لباس تقسیم میگردد:

  • طراحی اندام

در طراحی اندام به شما عزیزان،ترسیم اندام های استخوانی یا ماهیچه ای، آموزش طراحی سروصورت، دست و پا،حجم دهی بدن سایه زنی بدن و چهره، طراحی اندام های مثلثی،گلابی، مستطیلی و … آموزش داده خواهد شد.

  • طراحی لباس

در طراحی لباس نیز آموزش ترسیم پیراهن،شلوار،یقه،آستین،حلقه آستین،دامن،کُـت،طراحی لباس مجلسی و … به شما نیز آموزش داده خواهد شد.

۲.مبانی طراحی لباس و رنگ شناسی

در مبانی طراحی لباس و رنگ شناسی ،هنرآموزان با عناصر بصری و انواع رنگ ها آشنا می شوند. مبانی طراحی لباس بدون شک چیزی که در تمام هنرهای تجسمی به چشم می خورد،مبانی می باشد.

اصول و پایه هر هنری مبانی هنرهای تجسمی است که تشکیل شده از عناصر بصری

حال منظور از عناصر بصری چیست؟

۱.نقطه ۲.خط ۳.حجم ۴.سطح ۵.بافت و … که موارد فوق در کنار هم ترکیب شده و خالق یک اثر هنری می باشد که بصورت زیبا دیده شود و در این دوره شما هنرآموزان عزیز با شناخت و کاربرد هر کدام از موارد بالا آشنا خواهید شد. و همچنین نیز عواملی که بروی عناصر بصری تاثیر گذار است را خواهید آموخت.

رنگ شناسی در طراحی لباس

در مبحث رنگ شناسی ،تضاد رنگ یعنی اینکه شما می آموزید که دو رنگ در یک تیپ یا پوشش همخوانی ندارد لذا زیبایی پوشش شما را از بین میبرد.

مکمل های رنگی یا همان ترکیب رنگ ها بدین معناست که از ترکیب چندین رنگ مختلف یک رنگ جدید و خاص خلق کنند که بتوان در رنگ بندی لباس از آن استفاده کنند تا زیبایی منحصر بفردی داشته باشد.

همچنین کار با گواش مدادرنگ،آبرنگ،پاستیل گچی، ماژیک رندوم، خودکارهای سفید،مدادهای طراحی آموزش داده میشودکه از ترکیب آن ها در ایجاد رنگ پوست ،رنگ لباس  و … بوجود می آید.

۳.طراحی لباس با متریال های مختلف(جنسیت سازی)

در ابتدا آشنایی با جنس های پارچه مثل: لی ، چرم ، دانتل ، گیپور ، خز ، پارچه های نخی ، ساتنی ، و … آشنا خواهید شد و در ادامه با جنس های مختلف پارچه مشغول طراحی خواهید شد.

۴.طراحی لباس صحنه و نمایش و مشاغل

علاقمندان عزیز همانطور که اسم عنوان مشخص می باشد، طراحی لباس های مربوط به صحنه های نمایش و مهم تر از آن آموزش و کلاس طراحی لباس ها یا یونیفورم های مشاغل مختلف که این روزها بسیاری از کسب و کارها به نوع پوشش کارمندان و پرسنل خود، نظم و یکدست بودن نوع پوشش آن ها اهمیت می دهند که این روزها طراحان پوشاک از سفارش محصولات زیادی برای سازمان هاو مشاغل خصوصی برخوردار هستند

۵.الگو سازی بروش مولر

در این روش هنرآموزان عزیز کشیدن الگوی لباس روی کاغذ را آموزش می بینند سپس بواسطه الگو کشیده شده، آن را روی پارچه قرار داده و پارچه را برش می دهند و آماده دوخت می شود. چون متد مولر آلمانی هست و به اندام ایرانی ها بیشتر شباهت داشته، به این دلیل از متد مولر استفاده و تدریس میشود.

۶.طراحی لباس بر اساس سبک و ملل

شما عزیزان با سبک پوشش ملت های مختلف  مانند: هندی، آفریقایی، آمریکایی، اسپانیایی، افغانی و … آشنا خواهید شد که در نهایت آموزش سبک های ملل مختلف به شما کمک خواهد کرد تا در طراحی های خود ار آن ها الهام گرفته و بتوانید یک طرح منخصربفرد و طبق سلایق متفاوت طراحی نمایید.

۷.پارچه سازی

جواهر دوزی، رُبان دوزی، رنگ آموزی روی پارچه، گلدوزی، آموزش بافت پارچه، بافت زیر و رو مثل بافت گلیم ، در یک کلام  یعنی توانایی این که طراحی خود را  روی پارچه بدوزیم .

۸.طراحی لباس با نرم افزار

ما حصل کلیه آموزش ها که در نهایت منجر به صرفه جویی در خرید مقواها، مداد رنگ و … که هزینه می باشد که میتوانید با یادگیری و استفاده از نرم افزار برای همیشه  برخی هزینه ها را که میتوان تمام آن ها را در یک نرم افزار پیاده نمایید.

مدرک بین المللی طراحی لباس در قزوین

در آموزش و کلاس طراحی لباس در قزوین ، هنرجویان طراحی لباس فنان  پس از گذراندن دوره میتوانند به صورت اختیاری نسبت به دریافت مدرک بین المللی پایان دوره طراحی مُد و لباس اقدام نمایند.

علاقمندان میتوانند مدرک بین المللی  GRS تحت لیسانس کشور انگلستان و اتحادیه اروپا که از معتبرترین مدارک ارائه شده در سطح بین المللی میباشد را دریافت نمایند .

لینک سایت :   www.grsgroupeu.com

نمونه مدرک آموزشگاه طراحی لباس درقزوین فنان

نمونه آموزش انلاین فیگور آموزشگاه طراحی لباس در قزوین 

 

 

کارشناسان آموزشگاه فنان در ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند .

آموزشگاه فنان در حال حاضر به صورت حضوری در شهر های شیراز و تهران و اصفهان کلاس های طراحی لباس را ارائه میدهد.و برای شهر های دیگر پکیج های طراحی لباس در قزوین آنلاین و افلاین خود را ارائه میدهد.

یک پیشنهاد ویژه!!!

آموزشگاه فنان برای اولین بار در سراسر کشور دوره های طراحی لباس را بصورت پکیج های ویدیویی برای شما علاقمندان به این حرفه آماده نمود تا در هر نقطه ای از دنیا که هستید بدون هیچ محدودیت جغرافیایی و یا محدودیت در زمان بتوانید در هر لحظه که میخواهید این ویدیوهای با کیفیت که هیچگونه تفاوتی با دوره های حضوری ندارد را تماشا نمایید و از آموزش تان لذت ببرید.

آموزشگاه طراحی لباس در شیراز 

آموزشگاه طراحی لباس در تهران

آموزشگاه طراحی لباس در اصفهان

 

آیا امکان پرداخت اقساطی برای هزینه دوره طراحی لباس وجود دارد ؟

در واقع آموزش هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری برای کسب و کار آینده خودتان است . بله ، ما امکان پرداخت طی دو مرحله را برای شما فراهم کرده ایم . برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مالی کلیک نمایید و با کارشناسان مجموعه در تماس باشید.

برای اطلاع بیشتر از قیمت کلاس و پکیج هاب انلاین طراحی لباس در قزوین در آموزشگاه فنان به وبسایت و شماره های پشتیبانی زیر در ارتباط باشید.

شماره های تماس :

۰۹۱۹۰۱۹۲۵۸۲

۰۹۱۹۰۱۹۲۵۴۲

۰۹۹۸۱۴۷۵۵۲۷

وبسایت   اینستاگرام   واتساپ

 

آموزشگاه طراحی لباس جهاد دانشگاهی قزوین

طراحی لباس در چهار سطح به صورت دوره های ۳۰ ساعته برگزار می گردد که هر فرد می تواند با توجه به میزان مهارت خود در یکی از این دوره ها اقدام به ثبت نام کند.

درباره آموزشگاه جهاد دانشگاهی در قزوین

مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی قزوین در راستای ارتقا سطح دانش‌، نگرش و مهارت نیروهای تخصصی برای توسعه استان ضمن برخورداری از نیروهای متخصص، متعهد و نوآور با بهره‌گیری از توان علمی داخلی و خارجی، در سطح استانی و منطقه‌ای فعالیت می‌نماید. در این مرکز دوره‌های آموزشی در رشته‌های گوناگون، بنا به درخواست و نیاز فراگیران و براساس انجام نیازسنجی‌های متعدد در سطح جامعه و سازمان‌های متقاضی طراحی، تدوین و اجرا می گردد. این مرکز در زمینه نیازسنجی آموزشی، طراحی، برنامه‌ریزی، اجراء و برگزاری دوره‌های آموزشی و آزمون تخصصی بصورت علمی و استاندارد فعالیت دارد.

مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی قزوین با بالغ بر۱۲۰۰متر مربع بنای آموزشی و ۱۴ کلاس آموزشی مجهز به لوازم صوتی و تصویری با ظرفیت آموزش همزمان در روز۱۲۰۰ نفر، شش سایت رایانه مجهز با ظرفیت آموزش همزمان در روز۵۰۰ نفر، کارگاه و آتلیه آموزشی (جهت دوره های عملی)، داروخانه مجازی (آموزش دوره های تکنسین داروخانه)، پراتیک (آموزش فوریت های پزشکی و کمک پرستاری)، کارگاه خیاطی ، کارگاه های طلاسازی،سنگ تراشی،چوب و رزین و سالن کنفرانس و جلسات، امکانات آموزشی مورد نیاز را برای برگزاری دوره های آموزشی با کیفیت فراهم نموده است

 

سرفصل های آموزشگاه طراحی لباس قزوین جهاد دانشگاهی

  • طراحی فیگور از رو به رو
  • حرکات فیگور
  • طراحی اجزار فیگور
  • رنگ آمیزی فیگور(اختیاری)

قیمت این دوره از کلاسهای طراحی لباس در قزوین در حال حاضر ۱۷٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان است.

برای اطلاعات بیشتر راجب این آموزشگاه طراحی لباس در قزوین به وبسایت و شماره های زیر در ارتباط باشید.

وبسایت  اینستاگرام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
نیاز به کمک دارید؟ با ما چت کنید!
سوالی دارید؟
سلام! جهت ارتباط با پشتیبان کلیک فرمایید
ما معمولاً در کمتر از چند دقیقه پاسخ شما را می دهیم 😉