طراحی لباس

بهترین آموزشگاه طراحی لباس در یزد+ارائه مدرک معتبر

آموزشگاه طراحی لباس در یزد

امروزه توجه اکثر مردم هر کشور به نوع پوشاک و نوع طراحی لباس هر فرد است.در قلب کهنه‌ی یزد، شهری با گذشته‌ای پر از هنر و فرهنگ، آموزشگاه طراحی لباس در یزد پلی است بین گذشته‌ی با شکوه و آینده‌ی پر از امید.

در این مکان، بافت‌های نرم و رنگ‌های پر از حیات، به دستان ماهر شاگردان جان می‌گیرد و به شکل‌هایی زیبا و بی‌نظیر تبدیل می‌شود. یزد مکانی است که ارتقاء هنر و خلاقیت در تمام ابعادش آغاز می‌شود، و جوانان علاقه‌مند را به دنیایی از امکانات نامحدود در زمینه‌ی طراحی لباس فرا می‌خواند. بیا و در کنار ما، به تجسم رؤیاهای خود بپرداز.
آموزشگاه طراحی لباس در یزد در تلاش است با پیشرفت در صنعت طراحی لباس و مد دید تازه ای به جامعه ارائه دهد.یکی از مزیت های رشته طراحی لباس در یزد این است که هر فرد با کمترین بودجه میتواند با علاقه و پشتکار به سطح بالای از درآمد دست یابد.امروزه با تاسیس آموزشگاه های طراحی لباس در یزد به قصد رشد فرهنگ و پیشرفت در صنعت مد و فشن ایران تغییرات پشم گیری در آینده این صنعت پیشبینی میشود.
در این مقاله بهترین آموزشگاه طراحی لباس در یزد را بررسی میکنیم تا شما بهترین را برای خود رقم بزنید

نوشته های مشابه

آموزشگاه طراحی لباس در یزد فنان

آموزشگاه طراحی لباس در یزد

در این مقاله قصد دارم کمی در مورد سر فصل های دوره طراحی لباس آموزشگاه فنان براتون بگم و اینکه این سرفصل ها نتیجه تلاش شبانه روزی بسیاری از افراد با تجربه و متخصص این حوزه و طبق سرفصل های استاندارد روز دنیا طراحی شده که طبق مصاحبات با فارغ التحصیلان این رشته از دانشگاه های معتبرکشور و حتی چندین دانشگاه معتبر بین المللی ،اعتراف نمودند که تعداد زیادی از این سرفصل ها در هیچکدام از دانشگاه های داخلی و برخی بین المللی به هیچ عنوان طی گذراندن دوره تحصیلی تدریس نگردید.

تلاش ما بر این بوده که تا جایی که بتوانیم با ارتباطاتی که ایجاد نموده ایم سرفصل هایی را تهیه نماییم تا سطح علمی و عملی شما علاقمندان در این حرفه بسیار جذاب و پردرآمد همتراز با استاندارها و متدهای روز دنیا باشد.

خب عزیزان بریم سراغ سرفصل های ویژه و کمی توضیحات و کاربرد آن در صنعت مُد و پوشاک!!!

کلاس طراحی لباس در یزد فنان شامل طراحی انواع اندام ها،مبانی طراحی لباس،الگو بروش مولر و آموزش کامل نرم افزارها و عکاسی با موبایل.بهمراه مدرک معتبر

 

۱.طراحی اندام و لباس

طراحی اندام و لباس

خود به ۲ بخش اندام و لباس تقسیم میگردد:

  • طراحی اندام

در طراحی اندام به شما عزیزان،ترسیم اندام های استخوانی یا ماهیچه ای، آموزش طراحی سروصورت، دست و پا،حجم دهی بدن سایه زنی بدن و چهره، طراحی اندام های مثلثی،گلابی، مستطیلی و … آموزش داده خواهد شد.

  • طراحی لباس

در طراحی لباس نیز آموزش ترسیم پیراهن،شلوار،یقه،آستین،حلقه آستین،دامن،کُـت،طراحی لباس مجلسی و … به شما نیز آموزش داده خواهد شد.

۲.مبانی طراحی لباس و رنگ شناسی

در مبانی طراحی لباس و رنگ شناسی ،هنرآموزان با عناصر بصری و انواع رنگ ها آشنا می شوند. مبانی طراحی لباس بدون شک چیزی که در تمام هنرهای تجسمی به چشم می خورد،مبانی می باشد اصول و پایه هر هنری مبانی هنرهای تجسمی است که تشکیل شده از عناصر بصری

حال منظور از عناصر بصری چیست؟

۱.نقطه

۲.خط

۳.حجم

۴.سطح

۵.بافت و …

که موارد فوق در کنار هم ترکیب شده و خالق یک اثر هنری می باشد که بصورت زیبا دیده شود و در این دوره شما هنرآموزان عزیز با شناخت و کاربرد هر کدام از موارد بالا آشنا خواهید شد.

و همچنین نیز عواملی که بروی عناصر بصری تاثیر گذار است را خواهید آموخت.

رنگ شناسی

در مبحث رنگ شناسی ،تضاد رنگ یعنی اینکه شما می آموزید که دو رنگ در یک تیپ یا پوشش همخوانی ندارد لذا زیبایی پوشش شما را از بین میبرد.

مکمل های رنگی یا همان ترکیب رنگ ها بدین معناست که از ترکیب چندین رنگ مختلف یک رنگ جدید و خاص خلق کنند که بتوان در رنگ بندی لباس از آن استفاده کنند تا زیبایی منحصر بفردی داشته باشد.

همچنین کار با گواش مدادرنگ،آبرنگ،پاستیل گچی، ماژیک رندوم، خودکارهای سفید،مدادهای طراحی آموزش داده میشودکه از ترکیب آن ها در ایجاد رنگ پوست ،رنگ لباس  و … بوجود می آید.

 

۳.طراحی لباس با متریال های مختلف(جنسیت سازی)

در ابتدا آشنایی با جنس های پارچه مثل: لی ، چرم ، دانتل ، گیپور ، خز ، پارچه های نخی ، ساتنی ، و … آشنا خواهید شد و در ادامه با جنس های مختلف پارچه مشغول طراحی خواهید شد.

۴.طراحی لباس صحنه و نمایش و مشاغل

علاقمندان عزیز همانطور که اسم عنوان مشخص می باشد، طراحی لباس های مربوط به صحنه های نمایش و مهم تر از آن آموزش طراحی لباس ها یا یونیفورم های مشاغل مختلف که این روزها بسیاری از کسب و کارها به نوع پوشش کارمندان و پرسنل خود، نظم و یکدست بودن نوع پوشش آن ها اهمیت می دهند که این روزها طراحان پوشاک از سفارش محصولات زیادی برای سازمان هاو مشاغل خصوصی برخوردار هستند.

۵.الگو سازی بروش مولر

در این روش هنرآموزان عزیز کشیدن الگوی لباس روی کاغذ را آموزش می بینند سپس بواسطه الگو کشیده شده، آن را روی پارچه قرار داده و پارچه را برش می دهند و آماده دوخت می شود.

چون متد مولر آلمانی هست و به اندام ایرانی ها بیشتر شباهت داشته، به این دلیل از متد مولر استفاده و تدریس میشود.

۶.طراحی لباس بر اساس سبک و ملل

شما عزیزان با سبک پوشش ملت های مختلف  مانند: هندی، آفریقایی، آمریکایی، اسپانیایی، افغانی و … آشنا خواهید شد که در نهایت آموزش سبک های ملل مختلف به شما کمک خواهد کرد تا در طراحی های خود ار آن ها الهام گرفته و بتوانید یک طرح منخصربفرد و طبق سلایق متفاوت طراحی نمایید.

۷.پارچه سازی

جواهر دوزی، رُبان دوزی، رنگ آموزی روی پارچه، گلدوزی، آموزش بافت پارچه، بافت زیر و رو مثل بافت گلیم ، در یک کلام  یعنی توانایی این که طراحی خود را  روی پارچه بدوزیم .

۸.طراحی لباس با نرم افزار

ما حصل کلیه آموزش ها که در نهایت منجر به صرفه جویی در خرید مقواها، مداد رنگ و … که هزینه می باشد که میتوانید با یادگیری و استفاده از نرم افزار برای همیشه  برخی هزینه ها را که میتوان تمام آن ها را در یک نرم افزار پیاده نمایید.

به عنوان مثال:

خرید گواش های رتگ برای تهیه رنگ های اصلی و ثانویه که براحتی با یک جستجوی ساده در اینترنت میتوانید تمامی کد رنگ ها را یافته و به طرح خود رنگ های دلخواه را دهید.

ولی در نهایت پیش نیاز اموزش استفاده از نرم افزار آموزش کامل و تسلط شما در ۷ مبحث قبل می باشد. ممنون که تا انتها ما را همراهی نمودین و امیدوارم که از مطالب نهایت استفاده را کرده باشید.

مدرک بین المللی طراحی لباس در یزد

در کلاس و آموزش طراحی لباس در یزد ، هنرجویان طراحی لباس فنان  پس از گذراندن دوره میتوانند به صورت اختیاری نسبت به دریافت مدرک بین المللی پایان دوره طراحی مُد و لباس اقدام نمایند.

علاقمندان میتوانند مدرک بین المللی  GRS تحت لیسانس کشور انگلستان و اتحادیه اروپا که از معتبرترین مدارک ارائه شده در سطح بین المللی میباشد را دریافت نمایند .

لینک سایت :   www.grsgroupeu.com

آموزشگاه فنان در شهر های شیراز,تهران و اصفهان به صورت حضوری و در اقسا نقاط کشور به صورت انلاین کلاس های طراحی لباس را ارائه میدهد.

آموزشگاه طراحی لباس در شیراز 

آموزشگاه طراحی لباس در تهران

آموزشگاه طراحی لباس در اصفهان

مطالعه مقاله طراحی لباس در شهر های ایران

یک پیشنهاد ویژه!!!

آموزشگاه فنان برای اولین بار در سراسر کشور دوره های طراحی لباس را بصورت پکیج های ویدیویی برای شما علاقمندان به این حرفه آماده نمود تا در هر نقطه ای از دنیا که هستید بدون هیچ محدودیت جغرافیایی و یا محدودیت در زمان بتوانبد در هر لحظه که میخواهید این ویدیوهای با کیفیت که هیچگونه تفاوتی با دوره های حضوری ندارد را تماشا نمایید و از آموزش تان لذت ببرید.

 

برای اطلاع بیشتر به شماره های پشتیبانی و وبسایت آموزشگاه فنان مراجعه کنید

شماره های تماس :

وبسایت آموزشگاه طراحی لباس در یزد فنان

آموزشگاه طراحی لباس در یزد امام جواد

 

بهترین آموزشگاه طراحی لباس در یزد

اولین گروه دانشجویان از سال ۱۳۸۹ در مقاطع کاردانی و کارشناسی به گروه آموزش طراحی لباس در یزد پیوسته اند. دانشجویان علاقمند به این رشته ی طراحی لباس در یزد  پویای هنری، با دیپلم های مختلف فنی و حرفه ای و نظری و حتی گاه با لیسانس از رشته‌های دیگر، جهت تکمیل اطلاعات تخصصی خود وارد این رشته از دانشکده هنر میشوند. در مقطع کارشناسی ارشد در رشته «طراحی لباس در یزد» نیز از سال ۱۳۹۴ پذیرش دانشجو انجام شده است.

دانشجویان علاقمند به حوزه طراحی لباس در یزد و ملزومات لباس، در طول دوران ۲ تا ۴ ساله تحصیل خود با روش‌‌های طراحی لباس برای کودکان، نوجوانان، زنان و مردان، نمایش و مشاغل آشنا میشوند. همچنین روش‌‌های تولید تکی و سری پوشاک، کار با ابزارهای تخصصی برش و دوخت پوشاک، بافت پارچه، انواع چاپ دستی و صنعتی در لیست دروس این گروه آموزشی است. مباحث نظری شاخه هنر، شامل هنر تاریخی، معاصر، طراحان مطرح لباس، شناخت پارچه‌‌ها و الیاف، مدیریت تولید و کارآفرینی میباشد.

 

 

در این گروه آموزشی تاکنون مسابقات متعدد درون و برون دانشگاهی برگزار شده و ارائه‌‌های گروهی محصولات تولید شده در هر ترم نیز جزو دستورالعمل‌‌های جاری گروه و مورد استقبال بازدیدکنندگان بوده است. دفتر گروه، شرایط معرفی دانشجویان و فارغ التحصیلان برگزیده به محیط‌‌های تخصصی تولید را فراهم میکند و دانشجویان مستعد و کوشا مانند گذشته، میتوانند به بهترین محیط‌‌های تولیدی معرفی شوند. تأسیس برند شخصی و کارگاه‌‌های تولید خانگی نیز از اهداف برخی از دانشجویان این رشته تحصیلی بوده است که به آن نائل شده اند.

در صورتی که فردی علاقمند باشد به صورت شخصی و با سرمایه ای نسبتاً اندک مشغول به تولید و درآمدزایی شود، تحصیل در رشته‌های طراحی لباس در یزد  به او پیشنهاد میشود. با آموزش‌‌های دریافتی در این رشته‌های تحصیلی، همراه با مقداری ذوق هنری و البته پشتکار که برای هر فعالیتی ضروری است، افراد علاقمند میتوانند وارد یکی از درآمدزا ترین حوزه‌‌های اشتغال در کشور شوند. از آنجا که توجه عامه مردم معاصر به پوشاک و ظاهرشان رو به رشد است و با توجه به بازار رو به گسترش، پویا و متنوع، این رشته به عنوان یکی از رشته‌های برتر کشور شناخته میشود.

درباره دوره آموزشگاه طراحی لباس در یزد

این دوره چهارساله از محبوب ترین رشته‌های آموزشی در شاخه هنر است. غیر از یادگیری اصول طراحی پوشاک برای رده‌‌های سنی مختلف و همچنین گروه‌‌های مختلف اجتماعی با توجه به نیازهای فیزیکی و روحی آنان، دانشجویان رشته طراحی لباس با جدیدترین متد‌‌های طراحی الگو آشنا شده و مهارت کافی برای ترسیم الگو، برشکاری و دوخت را به دست خواهند آورد.

کار با مواد و مصالح مختلف که بعد‌‌ها در طراحی انواع پوشاک مورد استفاده دانشجو قرار میگیرد، یادگیری تکنیک‌‌های چاپ و بافت پارچه و البته اصول نظری مورد نیاز در حوزه طراحی لباس، از جمله دروسی است که در چارت درسی این رشته وجود دارد.

طراحی پارچه و لباس در یزد

در صورتی که دارنده مدرک کارشناسی بخواهد دانش خود را در زمینه نظری گسترش دهد یا کسب و کار خود را در حوزه برندینگ، طراحی و تولید پوشاک توسعه دهد، لازم است در مقطع کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس تحصیل نماید. در این دوره که برای کارشناسان از رشته‌های مختلف هنری بنا به علاقه آن‌‌ها مناسب است، دانشجویان هم با دروس تئوری و هم با دروس عملی سرو کار خواهند داشت.

دروس تئوری طراحی لباس در یزد در مدیریت مد، پژوهش در البسه و منسوجات، شناخت الیاف، منسوجات و ماشین آلات تخصصی پوشاک و دروس عملی در کارگاه های تخصصی طراحی پارچه، بافت و چاپ پارچه و کاربرد رایانه در تمامی حوزه‌‌های گفته شده است

طراحی دوخت در یزد

کاردانی طراحی و دوخت در ادامه دوره هنرستان و با سرفصل جدید طراحی شده است و زمینه را برای تربیت یک تکنسین حوزه طراحی الگو، برش و دوخت فراهم میکند. در دوره کاردانی ۷۰ واحد درسی گذرانده میشود که طی آن دانشجویان دختر برای ورود به بازارکار و اشتغال مستقل آماده میشوند.

برای اطلاعات بیشتر راجب طراحی دوخت در یزد روی متن زیر کلیک کنید.

https://tiptopbaby.ir/best-sewing-schools-in-yazd/

آدرس: یزد، صفائیه، بلوار شهیدان اشرف، خیابان جوادالائمه(ع)

وبسایت   اینستاگرام

شماره های تماس :

۰۳۵۳۸۲۳۳۷۲۹

۰۳۵۳۸۲۸۱۲۰۰-۳

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
نیاز به کمک دارید؟ با ما چت کنید!
سوالی دارید؟
سلام! جهت ارتباط با پشتیبان کلیک فرمایید
ما معمولاً در کمتر از چند دقیقه پاسخ شما را می دهیم 😉